Karta kredytowa

Dzięki karcie kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe otrzymujesz punkty za każde zakupy dokonane kartą. Zebrane punkty wymieniasz na fantastyczne nagrody -
od biletów do kina przez kosmetyki i sprzęt elektroniczny, po loty szybowcem.
Jeśli zamówisz kartę teraz, dostaniesz od nas 2000 punktów na start.
Możesz je od razu wymienić, na przykład na bon o wartości 50 zł do renomowanych sklepów, albo dwa vouchery do kina.


To nie wszystko! Z naszą kartą:
 • Kupujesz teraz, płacisz później - z przyznanego limitu kredytowego korzystasz za darmo nawet do 58 dni i to bez dodatkowych kosztów;
 • Nie poniesiesz opłaty za wydanie karty, ani opłaty rocznej;
 • Masz możliwośćrozłożenia na ratypłatności za zakupy dokonane kartą kredytową i spłacania zadłużenia w dogodnych ratach, płacąc jedynie 5 zł za każde rozłożone 500 zł (kwota minimalna 100 zł, okres maksymalny 84 miesiące);
 • Oprocentowanie – 9,9%;
 • Wysoki limit kredytowy - aż do 40 000 zł;
 • Jeśli potrzebujesz gotówki - możesz w każdej chwili przelać środki z limitu na karcie kredytowej na swoje konto i wykorzystać je na co tylko potrzebujesz. To tak jak pożyczka, tylko bez wypełniania wniosków i podpisywania umów, a pieniądze są dostępne od ręki.

Jak otrzymać kartę?

W T-Mobile Usługi Bankowe otrzymanie karty kredytowej jest łatwiejsze niż w tradycyjnych bankach - możesz załatwić wszystko całkowicie online!

Jak wnioskować o kartę?

 1. Wypełnij wniosek internetowy, dostępny na tej stronie.
  Podasz w nim swoje dane osobowe i informacje o źródłach Twojego dochodu. Wstępna decyzja dotycząca przyznania karty zostanie podjęta już w ciągu 30 sekund po wypełnieniu wniosku!
 2. W przypadku pozytywnej decyzji wstępnej poprosimy Cię o wybór sposobu potwierdzenia uzyskiwanego dochodu. Są 2 możliwości:
  • Kurier. Wystarczy, że do przesyłki zwrotnej, dostarczonej przez kuriera, załączysz zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach.
  • Oferta na oświadczenie. Zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu ze swojego konta bankowego na podany przez nas numer rachunku w celu potwierdzenia Twojej tożsamości (wystarczy przelew 1 zł).
 3. Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.
  Konsultant przedstawi szczegółowe warunki oferty oraz zweryfikuje wszystkie dane wprowadzone we wniosku. W przypadku pozytywnej decyzji nastąpi ponowny kontakt telefoniczny - i w zależności od Twojego wyboru - umowa zostanie zawarta telefonicznie (w takiej sytuacji umowę otrzymasz na swój adres e-mail) lub nastąpi umówienie wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania.